Angielski dla firm

Mój pracodawca stwierdził, że wszyscy pracownicy zatrudnieni w jego firmie będą musieli posługiwać się językiem angielskim w sposób komunikatywny, aby skutecznie prowadzić rozmowy handlowe z innymi firmami. W tym celu postanowił zapisać nas do jednej z większych szkół językowych działających w Bydgoszczy, która posiada dobrą opinię wśród wszystkich kursantów.

Efektywność kursów językowych

szkoła językowa w Bydgoszczy

Dzięki czemu efektywność nauki będzie jak największa. Szkoła językowa działająca w Bydgoszczy zaproponowała nawet specjalny pakiet dla przedsiębiorców, którzy zainteresowani są oddelegowaniem kilku bądź kilkunastu pracowników na takie szkolenie. Cały kurs językowy trwał kilka miesięcy, a tydzień po tygodniu można było zaobserwować rosnące kompetencje oraz umiejętność posługiwania się obcym językiem w kontaktach z drugim człowiekiem. Wszyscy pracownicy, czyli moi koledzy byli bardzo zainteresowani nauką, dlatego nawet po samym skończonym kursie samodzielnie i na własną rękę próbowali się kształcić w tym kierunku, aby jeszcze lepiej pojąć język angielski. Szkoła językowa w Bydgoszczy zaproponowała również dodatkowe godziny kursu dla osób, które tego najbardziej potrzebują. Owszem byli między nami pracownicy, którzy nie starali się wystarczająco, by nauczyć się języka, jednakże właśnie takie dodatkowe szkolenia na pewno sprawi, że będą posługiwali się znacznie sprawniej obcym językiem w mowie i w piśmie.

Po skończonym kursie szkoła językowa działająca w Bydgoszczy organizowała również egzaminy, które potem przekazywane zostały do pracodawcy w celu zweryfikowania, który z pracowników potrzebuje jeszcze dodatkowych godzin nauki, a którzy już są odpowiednio wykształceni, aby móc posługiwać się językiem obcym w kontaktach z osobami z zagranicy.